A A A

ciśnienia wody / glikolu

Proponujemy przetworniki ciśnienia różnicowego oraz statycznego, które przeznaczone są do pomiarów zarówno w systemach ogrzewania jak i chłodzenia, w tym m.in. pomiaru ciśnienia pomp obiegowych c.o. i obiegów chłodniczych; np.wody glikolu olejów. Odpowiedni zakres pomiarowy może być wybrany w zależności od zapotrzebowania już w miejscu instalacji. Przetworniki są dostępne z wyświetlaczem w obudowie lub bez wyświetlacza.

 • VPL 16 / VPL 16-N
  przetworniki ciśnienia wody glikolu powietrza

  VPL 16 - przetwornik ciśnienia (3-przewodowy) dla systemów HVAC instalacji ogrzewania i chłodzenia. VPL 16 posiada cztery wybieralne zakresy pomiarowe do wartości 16 bar (posiada wybieralne zakresy 0-2.5 bar0-6 bar 0-10 bar, 0-16 bar). Przyłącze procesowe z gwintem G1/2". Posiada dwa wyjścia z sygnałem analogowym 0-10V i 4-20mA. Możliwy pomiar ciśnienia: wody / glikolu z wodą / powietrza / olejów / gazów np. CO,CO2. Obudowa w wersji z wyświetlaczem lub bez.

 • VPL 60 / VPL 60-N
  przetworniki ciśnienia wody glikolu powietrza

  VPL 60 - przetwornik ciśnienia (3-przewodowy) dla systemów ogrzewania i chłodzenia. VPL 60 posiada cztery wybieralne zakresy pomiarowe aż do wartości 60 bar (zakresy 0-16 bar0-25 bar0-40 bar, 0-60 bar). Przyłącze procesowe z gwintem G1/2". Posiada dwa wyjścia z sygnałem analogowym 0-10V i 4-20mA. Możliwy pomiar ciśnienia: wody / glikolu z wodą / powietrza / gazów np.CO,CO2 /olejów. Obudowa w wersji z wyświetlaczem lub bez.

 • VPEL 1.0/2.5/1.0-N/2.5-N
  przetworniki ciśnienia instalacji wody / glikolu

  VPEL różnicowy przetwornik ciśnienia do detekcji ciśnienia wody lub glikolu w systemach ogrzewania i chłodzenia. Zakres pomiaru różnicy ciśnień jest wybieralny 0-1.0 bar lub 0-2.5 bar. Przyłącze procesowe od dołu. Posiada wyjście z sygnałem analogowym napięciowym 0-10V. Pomiar różnicy ciśnienia wody / glikolu / glikolu z wodą. Obudowa w wersji z wyświetlaczem lub bez.

 • VPEL 4.0/6.0/4.0-N/6.0-N
  przetworniki ciśnienia instalacji wody / glikolu

  VPEL różnicowy przetwornik ciśnienia do detekcji ciśnienia wody lub glikolu w systemach ogrzewania i chłodzenia. Zakres pomiaru różnicy ciśnień jest wybieralny 4.0 bar lub 6.0 bar. Przyłącza procesowe od dołu. Generuje na wyjściu sygnał analogowy 0-10V. Pomiar różnicy ciśnienia wody / glikolu / glikolu z wodą. Obudowa w wersji z wyświetlaczem lub bez.