A A A

koncentracji CO2 i CO

Nasze przetworniki koncentracji gazów są selektywne dla specyficznych gazów, co gwarantuje że otrzymana wartość pomiaru jest prawdziwa, np. ppm przy stężeniu CO2. Przetworniki dwutlenku węgla (carbon dioxide) CO2 są odpowiednie do pomiarów w środowisku wewnętrznym, w pomieszczeniach. Przetworniki posiadają auto kalibrację (ABCLogicTM). Dostępne są z wyświetlaczem lub w obudowie bez wyświetlacza. Przetworniki tlenku węgla (carbon monoxide) odpowiednie do pomiaru CO w pomieszczeniach, w tym w garażach.

 • HDH / HDH-N przetworniki dwutlenku wegla CO2

  Przetworniki HDH i HDH-N zostały stworzone do pomiarów, detekcji dwutlenku węgla CO2 oraz temperatury oC w pomieszczeniach suchych. Punkt zerowy czujnika CO2 jest regularnie i automatycznie kalibrowany z użyciem funkcji ABCLogic ™. W opcji możliwe jest wbudowanie dodatkowego czujnika pomiaru wilgotności względnej %RH. Wówczas jedno urządzenie naścienne dokonuje pomiaru CO2, oC, %RH i posiada wyjścia 0-10V. HDH z wstawioną opcją sterownika HDH-C posiada skalowalny zakres wyjsciowy do sterowania w systemach wentylacji (pracuje jak sterownik) oraz ma możliwość również manualnej kalibracji w niestandardowych warunkach pracy.

 • HDK / HDK-N przetworniki CO2 kanałowe

  Przetworniki HDK i HDK-N zostały stworzone do pomiarów, wykrywania dwutlenku węgla CO2 wewnątrz przewodów (kanałów) w systemach ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji. Punkt zerowy czujnika CO2 jest w regularnie, automatycznie kalibrowany (autozerowanie) przez opatentowaną funkcję ABCLogic ™. Zapewnia to doskonałą stabilność długoterminową i dokładność.

 • HDU / HDU-N przetworniki CO2 zewnętrzne

  Przetworniki HDU i HDU-N zostały zaprojektowane do pomiarów dwutlenku węgla CO2  i temperatury w przestrzeniach nieogrzewanych, jak nieogrzewane hale parkingowe, pomiar CO2 również w warunkach środowiska zewnętrznego(>-30°C). Punkt zero czujnika CO2 jest regularnie, automatycznie kalibrowany przez funkcję ABCLogic ™. Przetwornik CO2 posiada wyjścia analogowe napięciowe 0-10V (dla CO2 i oC).

 • HML / HML-N przetworniki tlenku węgla CO

  Przetworniki CO tlenku węgla HML / HML-N zostały zaprojektowane, z myślą o detekcji poziomu tlenku węgla w podziemnych garażach, parkingach i halach parkingowych, np. dla sterowania wentylacją. Zakresy pomiarowe tlenku węgla wybieralne w przetworniku 0...100/0...300 ppm CO. Po nagrzaniu przetwornik może pracować w zimnym otoczeniu, nawet od -30 °C. Wyjściowe sygnały sterujące analogowe 0-10V oraz 4-20mA.