.

Storna jest własnością firmy iBros technic, jest dedykowana dla urządzeń Produal.

 

 

Transport towarów w 100% ubezpieczony.

Najczęstszy pomiar na instalacji wentylacji to ...?
A A A

Słowa kluczowe / Tagi

Wyświetlono grupę produktów posiadającą cechę wspólną.

Tag: Modbus

 • PDS 2 sterownik instalacji hvac wentylacji ogrzewania

  PDS 2 uniwersalnym sterownikiem, który może być wykorzystany dla jednego z dwóch rożnych wprogramowanych w sterownik trybów pracy (VENT lub HEAT).

  W trybie "VENT" pracuje jako sterownik P/PI dla systemów wentylacji, klimatyzacji i instalacji zasilania w ciepłą wodę użytkową (cwu). W trybie "HEAT" pracuje jako sterownik instalacji ogrzewania z uwzględnieniem (kompensacją) temperatury zewnętrznej.

 • PDS2.2 sterownik uniwersalny

  PDS 2.2 jest uniwersalnym sterownikiem, który może kontrolować i regulować ciśnienie, różnicę ciśnienia, wilgotność oraz temperaturę.  Sterownik posiada wejście dla sygnału analogowego 0-10V.  Element wykonawczy instalacji (np. zawór z siłownikiem) może być sterowany sygnałem napięciowym 0-10V oraz może być to 3-punktowy lub termiczny element wykonawczy (siłownik). Sterownik posiada także wbudowaną komuniakcję cyfrową RS485 Modbus RTU.

 • HLS 34 strefowy sterownik temperatury VAV z Modbus

  Sterownik strefowy HSL34 został stworzony specjalnie do indywidualnej regulacji temperatury w pomieszczeniu oraz aplikacji sterowania strefowego instalacją wentylacji VAV. Osoba w pomieszczeniu z użyciem dotykowych przycisków i wyświetlacza może nastawiać oczekiwaną  wartość temperatury i regulować prędkość wentylatora. HLS34 pracuje w dwóch trybach dzień/noc.
  HLS34 posiada interfejs komunikacyjny cyfrowy RS485 w trybie ModBusRTU umożliwiający wpięcie go dowiększego systemu BMS.

   

 • HLS 35 sterownik temperatury z Modbus, dla podłogowego ogrzewania/chłodzenia

  HLS 35 jest sterownikiem dla podłogowego ogrzewania i chłodzenia. HSL35 został stworzony specjalnie do indywidualnej regulacji temperatury w pokoju (z instalacją podlogową). Może być używany także, gdy wystepuje możliwość zamiany funkcji obiegu w okresie letnim z funkcji grzania na chłodzenie. Osoba w pomieszczeniu za pomocą czułych, zbliżeniowych przycisków i wyświetlacza może nastawiać wartość temperatury. Posiada wbudowaną komunikację RS-485 w trybie ModBus RTU.