.

Storna jest własnością firmy iBros technic, jest dedykowana dla urządzeń Produal.

 

 

Transport towarów w 100% ubezpieczony.

Najczęstszy pomiar na instalacji wentylacji to ...?
A A A

Słowa kluczowe / Tagi

Wyświetlono grupę produktów posiadającą cechę wspólną.

Tag: lux

 • LUX 11 + NTC 10/NTC 20

  LUX 11 jest nowym czujnikiem i tańszą alternatywą urządzenia do detekcji poziomu oświetlenia oraz temperatury.

 • LUX 24 - pomieszczeniowy przetwornik poziomu oświetlenia

  LUX 24 przetwornik stworzony do detekcji poziomu oświetlenia wewnątrz pomieszczeń. Zakres 0...2000 lux. Sygnał wyjściowy jest wybieralny: 0-10V lub 4-20mA. [lux]

 • LUX 34 - zewnętrzny przetwornik poziomu światła i temperatury

  LUX 34  przetwornik przeznaczony do detekcji poziomu światła oraz temperatury  na zewnątrz budynków (środowisko zewnętrzne) . Sygnały pomiarowe 2x 0-10V mogą być wykorzystane do kontroli / sterowania instalacji oświetlenia i ogrzewania. Zakresy: 0...1000 lux lub 0...10000 lux oraz -50...+50 °C.

 • LUX 11 +NTC10/NTC20 - pasywne czujniki poziomu światła i temperatury na zewnątrz

  LUX 11 jest przetwornikiem detekcji poziomu oświetlenia i temperatury na zewnątrz budynków, w warunkach zewnętrznych. Poziom oświetlenia jest odczytywany przez fotorezystywny element, a temperatura termistorem NTC10 lub NTC20. Sygnał wyjściowy odpornościowy 30-3 kohm odpowiada poziomowi iluminacji 0...800 lux.

 • LUXL 2 - złożony przetwornik poziomu światła i temperatury

  LUXL 2 jest połączeniem przetwornika poziomu światła i czujnika temperatury dla zastosowania w instalacjach wykorzystujących komunikację LON. Sygnały poziomu oświetlenia i czujników temperatury są konwertowane na odpowiednie zmienne protokołu (SNVT) ECHELON LonTalk® i wysyłane do systemu regulacyjnego przez sieć LON.

 • KLUFL radiowy przetwornik temperatury i wilgotności

  KLUFL jest zewnętrznym, radiowym przetwornikiem temperatury i wilgotności, do zastosowania również w warunkach zewnętrznych. W sumie, mogą być przesyłane bezprzewodowo przez przetwornik, aż 3 kanały pomiarowe (sygnały pomiarowe): wilgotność, temperatura oraz poziom oświetlenia (przez podłączenie zewnętrznego czujnika Lux11). Przetwornik posiada wbudowany czujnik temperatury oraz pomiar wilgotności względnej %RH. Zasięg transmisji radiowej bez repeterów wynosi do 500m w otwartej przestrzeni oraz do 100m w budynkach (zależnie od rodzaju ścian). Jeśli zachodzi potrzeba, zasięg może być zwiększony nawet 8-krotnie z użyciem repeterów FLREP. Komunikacja radiowa pomiędzy przetwornikiem, a stacją bazową jest dwukierunkowa. Zasilanie bateryjne litowe 3.6V AA. Komunikacja radiowa o częstotliwości 868.30 MHz. Obudowa PC IP54. [przetworniki wireless radiowe bezprzewodowe]

 • poziomu oświetlenia

  Przetworniki poziomu oświetlenia stworzone do pomiarów w środowisku wewnętrznym oraz w warunkach zewnętrznych. Element czujnika reaguje na światło podobnie jak ludzkie oko. Wykorzystane rozwiązanie pozwala na dokładny pomiar również o zmierzchu. Zewnętrzne przetworniki z wbudowanym pomiarem temperatury ograniczają do minimum ilość okablowania i upraszczają montaż.